O NAS

PRZEZ CAŁY CZAS POZOSTALIŚMY WIERNI JEDNYM ZASADOM
"NAJWYŻSZA JAKOŚĆ"

Podstawowe wartości

Podstawowe wartości Alfa-Tech kształtowały się przez ponad 20 lat dostarczania naszym klientom najlepszych usług instalacyjno-budowlanych. Przetrwały próbę czasu i te zasady pozostają naszymi filarami. Nigdy nie próbowaliśmy ciąć ani jakości, ani tempa pracy, ani żadnego innego aspektu konstrukcyjnego. Pozostajemy wierni naszej pełnej obietnicy wydajności!

Tempo

Nasze zamiłowanie do szczegółowych, punktowych przygotowań, a także do otwartego i jasnego zarządzania projektami i komunikacji sprawia, że ​​jesteśmy szybsi od konkurencji. Nasze instalacje są dobrze przemyślane. Porównując nasze realizacje do firm konkurencyjnych wykonujemy je szybciej, o wyższym standardzie i wielokrotnie taniej.

Jakość

Jakość jest najważniejsza w każdym najmniejszym aspekcie konstrukcji. Nastawienie zarówno naszych starszych pracowników, jak i wykonawców na miejscu oraz pracowników budowlanych skupia się na uwadze. To nasza dbałość o szczegóły, która pozwala nam pracować nad wieloma projektami jednocześnie, zachowując terminowość!

Przyjazność dla środowiska

Oprócz tego, że cenimy Twój czas, Twoje pieniądze i Twoją wizję projektu, cenimy także Matkę Naturę… Już nie można zaprzeczyć, że nawet mała instalacja źle wykonana niszczy naturę… Dlatego to my przewodzimy tym wysiłkom używać wyłącznie materiałów przyjaznych dla środowiska i przestrzegać zasad nieskażenia środowiska pracą, którą wykonujemy!

0
wykonanych instalacji
0
kilometrów ułożonych rur
0
tysięcy godzin pracy
0
mln ton kruszyw

Nasza kadra

1

Robert Kałuża

Owner

Robert jest uznanym i szanowanym ekspertem w branży instalacyjnej. Dzięki ponad 25-letniemu praktycznemu doświadczeniu w branży zbudował swoją karierę na przenoszeniu najbardziej trudnych wyzwań branżowych do codziennych rozwiązań w gospodarce wodno-ściekowej.

2

Wioletta Kałuża

Chief Executive Officer

Chociaż zajmujemy się planowaniem i szkicowaniem przed budową, sporządzaniem harmonogramów i zarządzaniem we własnym zakresie, do faktycznych prac na miejscu zatrudniamy wielu zewnętrznych wykonawców. Wioletta jest osobą zarządzającą biurem dokumentami i wszystkimi naszymi podwykonawcami we wszystkich naszych projektach, które są obecnie w fazie realizacji.

team3

Wiktor Kałuża

Design Chief Officer

Wiktor kieruje naszym kreatywnym zespołem projektantów i inżynierów... Jego sprawdzona umiejętność zarządzania najbardziej złożonymi projektami i wcielania w życie najbardziej szalonych koncepcji sprawia, że ​​jest tak samo skuteczny jak on. Razem ten kreatywny zespół może być punktem wyjścia dla każdego projektu, zapewniając mu przewagę na starcie

img

Sławomir Irzemski

Kierownik serwisu